Uczyń, że kobiety będą się o Ciebie biły!

Alluramin to feromony dla panów. Ich zespół istnieje w pełni naturalny, dzięki czemu można je bezpiecznie stosować. Feromony Alluramin pozytywnie działają na wzbudzanie pożądania seksualnego i urodę mężczyzny.

Alluramin zawiera feromony, jakie są naturalnie wydzielane wyłącznie przez tzw. samców alfa- ich wpływanie dopomoże wykreować atmosferę zaufania oraz pożądania, w której nowe osoby będą Ostatni szczególnie grzeczne i słabe. Wpływanie feromonów jest dokładnie proste i delikatne, ze względu na to, iż są to bezwonne substancje. Są one nie tylko sposób do sukcesu na wizycie, czy imprezie, lecz ponadto w sklepie- z łatwością uzyskasz pozycję lidera i sprawisz aurę zaufania oraz bezpieczeństwa.

Co osiągniesz stosując feromony Alluramin?

przyciągniesz wzrok najpiękniejszych kobiet w pobliżu
pozostaniesz w gospodarki dominatora i przywódcy
będziesz tworzyć pożądanie
nabierzesz większej pewności siebie, obserwując reakcje innych
zdobędziesz przewagę nad innymi mężczyznami
roztoczysz wokół siebie atmosferę bezpieczeństwa
z możliwością nawiążesz nowe linie i zdobędziesz akceptacja innych ludzi

Użytkowanie

Preparat rozpylać dokładnie na skórę, w mieszkaniach o podwyższonej temperaturze skóry tj. okolice nadgarstków, szyi i pach. Feromony wpływają przez około 5 godzin od aplikacji.

Czym są feromony?

Słowo „feromony” wywodzi się z języka greckiego, i konkretnie mówiąc powstało przez połączenie dwóch słów – ferein i horme, co w przełożeniu na język polski oznacza „przekaźnik podniecenia”. Feromony są substancjami semiochemicznymi przylegającymi do większości infochemicznej, które właśnie są w ludzkim organizmie m.in. w pocie, ślinie, śluzie oraz moczu. Przedstawia się natomiast, iż podstawy też nie posiadają małego zapachu, tylko przy podwyższonym stężeniu można wyczuć woń Androstenolu. Feromony odgrywają ważne prace w powszechnym życiu wszystkiego pracownika m.in. wyrażają dominację i dają na przyznanie się spośród otoczenia, znamiennie działają na pewność siebie, a dodatkowo – co dla grupie jest najistotniejsze – owocnie przyciągają płeć przeciwną. Wpływanie feromonów rozpoczyna się w terminie, gdy trafią do narządu nosowo-lemieszowego, otrzymującego się w jamie nosowej.
Jak sprawiają te bezwonne substancje?

Feromony pobudzają sferę seksualną płci przeciwnej, dzięki czemu te związki chemiczne stają się atrybutem atrakcyjności, efektywnie przyciągają do nas płeć przeciwną oraz leczą w dotykach międzyludzkich poprzez przekazywanie pozytywnych informacji na polski temat otoczeniu. Feromony odpowiadają za stymulację narządu nosowo-lemieszowego, zwanego VNO, a następnie pomysły są już kierowane bezpośrednio do podwzgórza mózgu, w którym dokonują się emocje oraz instynktowne reakcje. Oddziaływanie feromonów podejmuje się a w mojej podświadomości.

aluramin

http://Alluramin24.com