Vivese Senso Duo Shampoo – Osłabione włosy? Pożądasz preparatu, który rozwiąże tenże problem oraz polepszy wygląd Twoich włosów raz na zawsze? To znalazłaś!

Łamliwe, słabe oraz wypadające włosy to trudno najpopularniejszy kłopot, z którym systematycznie konfrontują się dziś nie tysiące, ale miliony Polaków i Polek. Przyczyną że stanowić chora dieta oraz szkodliwe zwyczaje żywieniowe, brak odpowiednich substancji odżywczych, w tym witamin i biopierwiastków czy przechodzona właśnie choroba. Vivese Senso Duo Shampoo to dermokosmetyki, które składają dwa w samym: skuteczność szamponu wzmacniającego zmęczone włosy i efektywność olejku, który usprawnia ich wizerunek i organizację. Dzięki właściwie dobranemu składowi oba produkty wzajemnie się uzupełniają, stanowiąc funkcjonalną i działającą ochronę dla włosów. Co ważne, doskonale kształtują się także dla osób, jak jeszcze dla ludzi, wydając się ratunkiem dla zmęczonych włosów.

Niezawodne ekstrakty roślinne

Skład kosmetyków sprawia, iż wszelki olejek oraz wyciąg całości zupełnie odrębną rolę, oddziałując na następujący element włosa:

– zmuszając go do rozwoju,

– zabezpieczając przed łamaniem,

– wspierając i pobudzając naruszone cebulki.

Pomagają w ostatnim zamknięte w nim ekstrakty roślinne, pośród których warto przytoczyć ekstrakt z kiełków soi oraz pszenicy, z kamelii oraz argininę. To dziś te składniki stanowią o sprawnym funkcjonowaniu lęku również używają wysokie uznanie w procesie profilaktycznym, który umacnia budowę włosów, zapobiegając ich wydawaniu, a co za czym chodzi, chociażby do 60% zmniejszając ryzyko łysienia!

Vivese Senso

Vivese Senso Duo