Jinx Repellent Magic Formula – Raz na zawsze wyeliminuj żale, przygnębienia oraz nieszczęścia.

Rytuał Jinx Repellent Magic Formula odprawiany przy pomocy dwukolorowej świecy jest pewnym z najsprawniejszych i powszechnie praktykowanych ezoterycznych rytuałów, którego efektywność wielokrotnie potwierdzano. Czarno-bialy kolor świecy ma istotną symbolikę: czerń odpycha zło i niepowodzenia, biel wzmacnia szczęście oraz zachęca dobrą energię.

Świeca budowana jest ręcznie z lekkiego wosku, posiada knot nasączony olejkami i sokami z nadzwyczaj intensywnych ziół i roślin: mandragory, szałwii, rzepiku oraz berberysu. Do rytuału wskazana jest jednocześnie odpowiednia formuła, jaka była grana już w starożytności; to swoiste zaklęcie ochronne, jakie nasza strzec przed szkodliwą energią z zewnątrz, niebezpieczeństwami i niepowodzeniami.

cechy Jinx Repellent Magic FormulaDobrze przeprowadzony rytuał oczyszczenia ma życie wielowymiarowe. Nie jedynie zabezpiecza przed złem i oczyszcza, ale także unieszkodliwia klątwy oraz uroki. Odgrywa poważną wagę w przywracaniu równowagi życiowej, wewnętrznej harmonii, spokoju ducha oraz wyciszenia umysłu, co we ostatnim świecie jest niezwykle ważne. A sam proces odprawiania ceremoniału wymaga jedynie kilku przygotowań: dobrego zabezpieczenia świecy, wyłączenia wszelkich urządzeń, które mogłyby rozpraszać naszą uwagę, wewnętrznego wyciszenia się (można poprzedzić go medytacją). Wtedy trzeba tylko skoncentrować się na celu, który chcemy kupić dzięki rytuałowi oraz spalić czarną część świecy.

Jinx Repellent Magic Formula

KankustaDuo

KneeActive Plus