Climax Control – Wypróbuj sposób, dzięki któremu masz możliwość doprowadzić większość kobiet do szaleństwa.

Czy kiedykolwiek po stosunku czułeś, że czegoś zabrakło oraz Twoja żona nie ubiegła w sumie zaspokojona? Kobiety wymagają sporo czasu, by poczuć kompletną satysfakcja z seksu i uczuć orgazm, niż my mężczyźni. Jeżeli przydarzył Ci się kiedyś przedwczesny wytrysk to wiesz, o czym mowa. Pomimo tego, że Twoja kobieta starała Ci się powiedzieć, iż obecne nie kłopot, co jedyny wiesz, iż nie udało Ciż się jej w szerocy zaspokoić. Jeżeli sprawia Ci się to głównie, ona prawdopodobnie w końcu stracić cierpliwość.

Długi seks umieszcza się być środkiem do właściwego związku. Twoja partnerka może opowiedzieć o Tobie także Twoich „łóżkowych wyczynach” naszym znajomym, jeżeli zatem Ty zdecydujesz się wyjść naprzeciw jej oczekiwaniom.

Na wesele jest możliwość, który dokładnie rokuje. Niewykluczone, że ze twoją żoną w łóżku wytrzymasz dłużej aniżeli dotychczas. Krótkie stosunki spowodowane przedwczesnym wytryskiem bądź niepełnym wzwodem mogą wejść do sprawie.

Formuła Climax Control może stworzyć, iż będziesz w kształcie dłużej uprawiać sex aniżeli przed przystąpieniem terapii. Ten dodatkowy czas jest sposobność zdziałać cuda – Twoja żona zapewne zapomni o otaczającym ją świecie.

Brak pełnej erekcji w trakcie związku to wkrótce teraz nie Twoje zmartwienie. Dzięki Climax Control nawet po wytrysku będziesz korzystał nadzieję kontynuowania zabawy (gdy zatem Twojej partnerce wystarczy sił!)

Możesz przejąć władzę nad wytryskiem. Potrafisz nim prowadzić. Obecnie nie będziesz potrzebował zwalniać tempa, żeby zmniejszyć się przed przedwczesnym wytryskiem. Będziesz mógł prowadzić seks tak długo jak chce o tym Twoja partnerka.

ClimaxControl

derminax

Femmaks