African Mango 900 – Jeżeli chcesz pozbyć się zbytecznych kilogramów przetestuj niezawodny środek African Mango 900!

African MANGO to normalny suplement diety widoczny w roli tabletek. Wynik ten wykorzystywany stanowi dla ludzi dorosłych, które zmagają się z nadwagą i planują zgubić nadprogramowe kilogramy.

Wskazaniem do korzystania pigułek African MANGO jest chęć zredukowania nadmiaru tkanki tłuszczowej, ograniczenia apetytu oraz kontroli masy ciała.

Głównym składnikiem towaru jest wywar z pestek afrykańskiego mango (Irvingia Gabonensis). Składnik ten zyskał markę w Stopniach Zjednoczonych. Przeprowadzono wiele badań, będących na celu udokumentowanie jego efektywności.

Wyciąg z pestek afrykańskiego mango jest obfitym źródłem błonnika. Błonnik odgrywa znaczącą funkcję w procesie odchudzania. Składnik ten pęcznieje w żołądku, sprzyjając długotrwałemu odczuwaniu sytości i obniżając odczuwanie głodu.

Zawarty w formulacji produktu African MANGO ekstrakt z pestek afrykańskiego mango wspiera redukcję i kontrolę wagi. Fakt ten również oddziałuje dodatnio na zmniejszenie poziomu cholesterolu, glukozy, białka C-reaktywnego (CRP), adiponektyny i leptyny we natury.

Skład:

W składzie suplementu diety African MANGO dostają się:

ekstrakt z pestek afrykańskiego mango w stężeniu 10:1, masa tabletkowa (substancja przeciwzbrylająca), kapsułka żelatynowa.

Zalecane spożycie:

Suplement diety African MANGO należy stosować doustnie, popijając ogromną ilością wody.

Zalecana dzienna porcja suplementu diety do zaakceptowania to 1 kapsułka 3 razy dziennie.

Dla uzyskania najkorzystniejszego efektu należy stosować pigułki w trakcie bądź bezpośrednio po posiłku.

Zawartość składników w 3 kapsułkach artykułu African MANGO: 1200 mg wyciągu z pestek afrykańskiego mango w stężeniu 10:1 (czyni to odpowiednik odpowiednikiem 12 000 mg zwykłego ekstraktu).

Nie przekraczać koniecznej do przyjęcia dziennej porcji preparatu.

African Mango 900

biovelis tabs

BreastFast