Untoxin – Czujesz się wciąż wyczerpany oraz niewyspany? Szybko łapiesz przeziębienia? Wypróbuj Untoxin!

Untoxin to suplement diety w stron kapsułek. Efekt ten poświęcony jest do brania w sezonach prania oraz detoksykacji organizmu ze toksycznych substancji, których nagromadzenie pewno żyć wynikiem stosowania niewłaściwej diety oraz sięgania po takie substancje toksyczne, jak alkohol lub papierosy. 

Składniki suplementu diety Untoxin wspierają oczyszczanie nerek i wątroby. Przenosi się wtedy na własne przyspieszenie tempa przemiany materii. W wyniku przyjmowanie kapsułek może służyć redukcji wagi ciała. 

Ponadto składniki takie jak ekstrakt z korzenia Maca, ekstrakt z korzenia lukrecji prostej i ekstrakt z korzenia żeń-szenia syberyjskiego oddziałują na zmniejszenie poziomu złego cholesterolu we natur, co przenosi się na sprawniejsze funkcjonowanie naczyń krwionośnych. 

Składnikami suplementu Untoxin są:

sproszkowane pestki dyni piżmowej; ekstrakt z korzenia Maca; sok z korzenia lukrecji gładkiej; sok z korzenia żeń-szenia syberyjskiego; wyciąg z owoców żurawiny wielkoowocowej; L-lizyna; L-karnityna; L-arginina; cynk; sproszkowany korzeń Sarsaparilla

Zalecane dziennie spożycie suplementu diety Untoxin to dwie kapsułki. Tabletki należy korzystać w trakcie lub po posiłku, popijając wielką kwotą wody. 

Pierwsze wyniki przyjmowania preparatu Untoxin można zaobserwować zaraz po siedmiu dniach z rozpoczęcia jego przyjmowania. 

Należy wspominać o tym, aby nie przekraczać wskazanej dziennej porcji. 

Przeciwwskazaniem do przyjmowania preparatu Untoxin jest alergię na jakikolwiek jego składnik.

Suplementy diety winnym stanowić wychowywane w temperaturze domowej w możliwość ważny dla młodych dzieci. Zabezpieczać przed promieniowaniem i zaangażowaniem wilgoci. Produkt dedykowany jest dla osób dorosłych. Suplement diety nie pewno stanowić używany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.

Untoxin promocja

tani Derminax

Follixin