Brak erekcji – jakie moga być tego powody. 

 

Spośród najczęstszych przyczyn pojawiania się problemów z erekcją możemy wymienić:

 

1) Nieodpowiednia dieta – jeżeli obżeramy się przede wszystkim śmieciowym jedzeniem, bardzo tłustym, w naszym typowym menu brak zaś świeżych owoców, warzyw, ryb, to nie możemy się dziwić, że na nieszczęście erekcja nie towarzyszy nam zbyt często.

 

2) Brak aktywności
fizycznej
, siedzący tryb życia – o ile to w pełni zrozumiałe, że w dzisiejszych czasach spędzamy sporo czasu siedząc, w końcu bez pracy ciężko żyć na odpowiednim poziomie, to jednak nie ma sensownej wymówki dla takich osób, które nie ruszają się po pracy.

 

3) Kłopoty zdrowotnegdy człowiek choruje na serce, nadciśnienie, cukrzycę, to z automatu również z jego libido nie wszystko jest OK.

 

4) Rutyna – o ile z początku jesteśmy pewnie zafascynowani własną partnerką, jej ciałem, to później może wkraść rutyna. A jak powszechnie
wiadomo
, rutyna może zabić. W tym celu należy pogadać ze swoją kobietą, zapytać czy mogłaby nieco bardziej urozmaicić seks. Godne zainteresowaniapowabne ubrania, być może jakieś zabawki erotyczne, erotyki albo przebieranie się. Opcji, dzięki to którym nasze pożycie seksualne będzie lepsze nie brakuje.

 

5) Nadmierny stres, kłopoty w pracymocno stresujące sytuacje są permanentnym elementem życiowym, lecz przecież nikt nie sugeruje, że musimy zareagować na nie bardzo dużym zdenerwowaniem. Naprawdę można w taki sposób kierować własnym żywotem, aby nigdy nie doszło do takiej sytuacji, w której to stres zniszczy nam zarówno dzień, jak i noc.


tekst dostepny na
stronie-


tadalis
cialis cena