Kilka trików na mocniejszą erekcję

avatar_99_page

Kilka trików na mocniejszy wzwód

Znanych jest parę prostych metod, pozwalających wypracować mocniejszą erekcję. Jeśli masz erekcję, ale nie jest ona twoim zdaniem wystarczająco mocna lub jeśli chcesz mieć mocniejszy wzwód, ale nie wiesz jak to zrobić, to tu otrzymasz kilka rad dla siebie.

Przedstawiamy ci kilka nieskomplikowany rad, które pomogą ci wypracować silniejszą erekcję, a co za tym idzie, silniejsze doznania seksualne, zarówno dla ciebie jak i dla twojej kobiety. Jeżeli taki jest właśnie twój zamysł, poniższe porady z pewnością okażą ci się pomocne!

Palenie surowo zabronione

Bez dyskusji palenie to „wielki przykurczacz”. Palenie prowadzi do istotnego cialis zmniejszenia rozmiarów twojego penisa i jest jedną z najważniejszych przyczyn impotencji. Powoli oraz stopniowo powoduje, że wzwody są coraz słabsze. Wzrost blaszki miażdżycowej, która gromadzi się w układzie krwionośnym człowieka, jest wywołany w ogromnym stopniu przez palenie właśnie. Powoduje to zwężenie naczyń krwionośnych. Efekt jest taki, iż spada transport krwi do penisa podczas seksu. Jeżeli do chwili obecnej nie rozmyślałeś o rzuceniu palenia, przypuszczalnie perspektywa mocniejszej erekcji pomoże ci zerwać z nałogiem.

Spal tkankę tłuszczową

Nadmiar tłuszczu w twoim organizmie to niezbyt dobra okoliczność dla twojej erekcji. Musisz zrzucić cały ten tłuszcz i powinieneś rozpocząć swój program odchudzania natychmiast. Nadmiar tłuszczu świadczy o nadmiernych ilościach cholesterolu w organizmie, co z kolei wywołuje zwężenie naczyń krwionośnych. To, jak już wiesz, oznacza ograniczoną wydolność wzwodu. Jeżeli jesteś osobą otyłą to wykazujesz też skłonność do cukrzycy. Cukrzyca typu I jest jedną z najczęstszych przyczyn impotencji i przysparza się także do schorzeń układu krwionośnego. Ten stan może również oddziaływać na twój układ nerwowy, a jego skutkiem może potencja być zwolnienie transmisji sygnału nerwowego wzdłuż nerwów. Jest to przypadek, który prowadzi do zwiotczenia członka. Nie chcesz być grubasem z miękkim penisem – zadbaj o swoją wagę.