9 przepisów na zwiększenie libido

4305-4054-wu.jpg

Zapoznaj się z kilkoma sprawdzonymi sposobami na to, aby bardziej Ci się chciało i aby twoja i partnerki satysfakcja ze stosunku była dużo większa.

Oto parę prostych porad, aby w twoim łożu zrobiło się naprawdę gorąco!
1. Dotykaj ją
Jeżeli będziesz każdego dnia dotykał partnerkę, twój organizm zacznie produkować hormony, które przysporzą się do wzmocnienia waszej więzi. Amerykańskie badania potwierdzają, że kontakt cielesny stymuluje wydzielanie oksytocyny – substancji neurochemicznej, która zbliża pary ze sobą. Wynik jest jasny: częściej zaczynasz mieć niegrzeczne myśli.
2. Wyjdź na słońce

Nawet jedna godzina spędzona na słońcu może powiększyć ilość testosteronu (najważniejszego męskiego hormonu) w twoim organizmie aż o 69 procent – do takiej konkluzji doszli badacze z Uniwersytetu Kalifornijskiego. Ponadto promienie słońca obniżają ilość melatoniny, hormonu, który obniża płodność oraz apetyt na seks. Opalanie w solarium też tak działa.
3. Aranżuj romantyczne seanse filmowe

Zgodnie z tym co udowadniają naukowcy z Uniwersytetu Michigan oglądanie romansów może doprowadzić do tego, iż mężczyzna będzie bardziej romantyczny oraz troskliwy. Zauważyli oni, iż filmy romantyczne podwyższają poziom progesteronu – hormonu odpowiedzialnego za wzrost libido – aż o dziesięć procent. Największym twoim kłopotem będzie odszukanie takiego filmu, przy którym uda ci się nie zasnąć.
4. Często ziewaj
Ziewanie oraz wzwody są kontrolowane przez przez tą samą substancje chemiczną: tlenek azotu. Ziewając, przyszykujesz ścieżki neurochemiczne, dzięki którym staniesz na wysokości zadania, gdy zajdzie tego typu konieczność. Oprócz tego ziewanie sprawia, iż czujesz się odprężony, a do twojego penisa napływa większa ilość krwi.

5. Spożywaj ekstrakt z owocu granatu
Każdego dnia konsumuj szklankę soku z granatu. Badania zrealizowane na Uniwersytecie Kalifornijskim wykazały, cialis w zelu
iż owoc ten zwiększa przepływ krwi do twojego najlepszego kumpla. Oprócz tego powoduje, iż całujesz bardziej namiętnie.
6. Otaczaj się zapachem waniliowym

Zapach wanilii skutecznie powiększa transport krwi do członka – tak twierdzą badacze z Fundacji Leczenia Smaku i Węchu w Chicago. Wanilia zwiększa emitowanie fal alfa w mózgu, które relaksują i pomagają pozbyć się zahamowań. Układ chemiczny wanilii jest podobny do dopaminy – substancji wyzwalanej w mózgu, która aktywuje podniecenie seksualne. A nie ulega wątpliwości, że nabywanie lodów waniliowych jest o wiele mniej żenujące niż wyposażanie się w leki na potencję.
7. Odżywiaj się zdrowo
Jeżeli mężczyzna spożywa zbyt mało cynku, jego organizm wytwarza mniej testosteronu. Z tej przyczyny wskazane jest włączyć do jadłospisu wiele potraw mięsnych, orzechów, nabiału oraz pełnoziarnistego pieczywa. Nie zapomnij także o witaminie C, która zwiększa stan oksytocyny w organizmie i wspomaga funkcjonowanie gruczołów płciowych.
8. Zerwij z nałogiem palenia

Nikotyna znajdująca się w wyrobach tytoniowych może wywołać zwężenie naczyń krwionośnych, utrudniając transport krwi do członka. Pewne badanie wykazało, że spalenie jedynie dwóch papierosów może sprawić, że erekcje będą bardziej miękkie. Pamiętajmy również o innych ujemnych atrybutach palenia, takich jak nieświeży oddech, żółte zęby oraz zmarszczki.
wiecej na naszej stronie kamagra w zelu